ING-DMD0111523
Διαθεσιμότητα
Διαθέσιμο 1-3 ημέρες
Αγορά
+Σύγκριση
Προσθήκη στα αγαπημένα
Περιγραφή
Χαρακτηριστικά
Μέγεθος: 115 x 22.2mm
Λεπτομέρειες προϊόντος: Πάχος 7mm
Ξηράς κοπής ή ελαφρώς υγρής επιφανείας.
Ιδανικό για δομικά υλικά, τούβλο, και κεραμικά
Περιεχόμενα συσκευασίας: 2 τεμ. Δίσκους
Παρατηρήσεις: Κατάλληλα και για εργαλεία άλλων εταιρειών
Βάρος: 0.15 Kg
Βάρος αποστολής: 0.35 Kg
Εγγύηση: -
Διαστάσεις τεμαχίου Μήκος x Πλάτος x Ύψος: 14.8 x 11.8 x 0.7 cm
Διαστάσεις κιβωτίου Μήκος x Πλάτος x Ύψος: 26.0 x 18.5 x 17.3 cm
Ingco
Προδιαγραφές προϊόντων
Όνομα χαρακτηριστικού
Τιμή χαρακτηριστικού
Μέγεθος mm
115mm
Με βάση την επιλογή σας, ενδέχεται να ενδιαφέρει τα ακόλουθα στοιχεία:
Δίσκος Ceramic pro για πλακάκια 180mm Heller
SKU
315258
Άμεσα Διαθέσιμο
Αγορά
+Σύγκριση
Προσθήκη στα αγαπημένα
NEO
Δίσκος Rooftile pro για πέτρα και γρανίτη 115mm Heller
SKU
315401
Άμεσα Διαθέσιμο
NEO
Δίσκος Ceramic pro για πλακάκια 115mm Heller
Δίσκος Ceramic pro για πλακάκια 125mm Heller
Διαμαντόδισκος Δομικών σετ 2 τεμ. 115mm INGCO
ING-DMD0111523
Διαθέσιμο 1-3 ημέρες
Σχετικά προϊόντα
Δίσκος διαμαντέ One for All 125*2.8*22.23 Heller
Δίσκος διαμαντέ One for All 230*3.1*22.23 Heller
Δίσκος Universal Pro & για οπλισμένο 230 mm Heller
Δίσκος Rooftile pro για πέτρα και γρανίτη 125mm Heller
Δίσκος Universal pro plus για σκληρή πέτρα και γρανίτη 125mm Heller